U bent hier

Twee activiteiten ten voordele van onze vereniging

We zijn zeer verheugd om te melden dat twee verenigingen een activiteit inrichten waarvan de opbrengst volledig ten goede komt van onze vereniging. Namens al onze kinderen wensen we de inrichters hiervan dan ook te danken.

The Husband

                    LintseVideoclub

Op zaterdag 22 oktober is er de CD-release Portraits van de rockformatie The Husband in Retie.

The Husband is een rockband die einde jaren zeventig werd opgericht door onder andere Marc Franken. Karel, zijn zoon, is een Williamskind met een geweldige feel voor muziek. Karel heeft zonder enige voorbereiding een gitaarpartij ingespeeld op de CD en zal dit ongetwijfeld overdoen op het podium

Op zaterdag 27 november is er de première van de kortfilm 'Vriendschap en dorst' van de Lintse Videoclub. Ook zijn schenken de opbrengst van de première integraal aan onze vereniging en dit dankzij de grootvader van Waast, zoontje van Gert en Isabel.